Rękawice robocze i ochronne 23

Rękawice ochronne to nie jest zbędny luksus – zadbaj o dłonie już dziś!

Nasze rękawice robocze sprawdzają się znakomicie przy pracy w ogrodzie, do prac magazynowych lub budowlanych. Solidny materiał i dokładne ogumienie sprawiają, że znakomicie ochraniają dłonie. Pozwalają na pracę wszędzie tam, gdzie obawiamy się o wrażliwą skórę naszych dłoni.

Dobre rękawice to gwarancja bezpiecznej pracy

Warto zdecydować się na rękawice najwyższej jakości, bowiem mamy wówczas pewność, że nie zawiodą nas w czasie pracy. Zarówno podczas spawania, jak i przenoszenia materiałów należy zabezpieczać dłonie. Oferujemy Państwu rękawice ochronne w rozmiarach od 8 do 11, a w naszym sklepie dostępne są modele zarówno zabudowane, jak i dodatkowo szorstkowane. Wygoda i jakość idą w parze z korzystną ceną, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.