Ochrona głowy 4

Kaski ochronne – nie ryzykuj w pracy

Praca na budowie lub w magazynie niestety często wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie jesteśmy w stanie uniknąć wszystkich wypadków, dlatego pracownicy powinni być dobrze przygotowani na ewentualne niebezpieczeństwo. Do niezbędnego wyposażenia należy przede wszystkim dobry kask ochronny. Chroni on głowę w przypadku jakichkolwiek wypadków związanych ze spadaniem materiałów bądź uderzeniem głową w wystające elementy. To podstawowe wyposażenie nie tylko pracownika, ale wszystkich osób znajdujących się na placu budowy. Zabezpieczają także przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi oraz są przydatne w trudnych warunkach atmosferycznych. Zadbajmy zatem o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i gości.

Warto zainwestować w dobre kaski, by zminimalizować ryzyko wypadków.

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.