Okulary i ochrona twarzy 3

Okulary ochronne BHP pomagają chronić oczy i twarz przed działaniem szkodliwych czynników

Nasze oczy często są narażone na działanie wielu szkodliwych czynników. Należy zatem dbać o nie i stosować odpowiednie zabezpieczenia. Okulary ochronne BHP powinny być stosowane podczas obróbki rozmaitych materiałów. Nasze gogle ochronne są wygodne, komfortowe w użytkowaniu i zarazem bezpieczne. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania dzięki wygodnej taśmie oraz systemowi wentylacji. Wymienna szybka umożliwia szybką naprawę gogli w przypadku jakichkolwiek zarysowań czy ograniczeń widoczności. W przypadku spawania należy zainwestować w solidny hełm spawalniczy. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości hełmy, które chronią twarz oraz oczy przed promieniowaniem UV oraz światłem łuku elektrycznego czy wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Niezawodna ochrona oczu to gwarancja bezpiecznej pracy.

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.