Czyściwo 3

Bezpieczeństwo i higiena pracy to także porządek na stanowisku

W przypadku konieczności wyczyszczenia części maszyn bądź powierzchni najlepiej sprawdza się czyściwo bawełniane. Są to niewielkie kawałki materiału wykonane z chłonącego materiału. Świetnie wchłania rozmaite substancje: wodę, rozpuszczalniki i oleje. Dzięki temu możemy korzystać z niego w trakcie pracy i używać do czyszczenia rąk oraz jako materiał do polerowania i wycierania. Bawełniane czyściwo to świetna alternatywa dla zwykłych ściereczek. Nasze czyściwo posiada atest higieniczny PZH i jest dostępne w wariancie białym oraz kolorowym. Wygodny rozmiar kawałków zapewnia komfort użytkowania. Jest wykonane z pociętej i sprasowanej odzieży bawełnianej oraz pozbawione wszelkich wystających elementów – guzików czy zamków.

Warto zadbać o czystość maszyn i powierzchni produkcyjnych.

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.