Terms and conditions of use - MarPolpowrót do kategorii

Wszystkie ceny w naszym sklepie wyrażone są w kwotach netto

 

Składanie zamówień:

 

1) Zamówienia składane poprzez sklep internetowy www.marpol-bhp.pl

Warunkiem koniecznym korzystania ze sklepu jest zarejestrowanie użytkownika. Każdy użytkownik przy rejestrowaniu się będzie mógł wpisać swój adres email oraz hasło przy pomocy którego będzie mógł dokonać zamówienia. Proces ten można zapoczątkować przy pomocy przycisku stwórz konto

 

Złożenie zamówienia polega na:

Wybraniu odpowiedniej kategorii produktów,

Wybraniu  ilość zamawianych produktów,

kolejny krok to koszyk. Tutaj klient ma możliwość skorygowania swojego zamówienia. Jeśli zamówienie jest już przygotowane, klient powinien wpisac swój email (podawany przy rejestracji oraz hasło).

Jeśli hasło i email zostały podane poprawnie to powinna pojawić się informacja o kliencie oraz pole do wprowadzenia uwag do zamówienia.

 

Ostatnim krokiem dokonania zamówienia jest zatwierdzenie zamówienia klawiszem 'złóż zamówienie' . Po tej operacji klient nie może juz zmienić danych w zamówieniu.

Lista produktów zostanie automatycznie przesłana na adres email klienta i rozpocznie się proces Realizacji zamówienia.

 

2) Zamówienia składane telefonicznie w dziale obsługi klienta w godzinach od 8.00 do 17.00  pod numerem telefonu 730-036-028

 

3)Zamówienie moża również złożyć drogą mejlową marpol-bhp@o2.pl

Uwaga:

W przypadku wystąpienia tymczasowego braku jakiegokolwiek produktu lub wystąpienia innego problemu uniemożliwiającego realizację złożonego prez Państwa zamówienia dział obsługo klienta skontaktuje się z osoba składającą zamówienie w celu ustalenia dalszych szczegółów dotyczących realizacji przesłanego zamówienia.

W przypadku gdy zamówienie, zostało zrealizowane (towar został wysłany) nie może być anulowane.

 

Realizacja zamówienia oraz warunki płatności:

 

Proces realizacji zamówienia polega na uzgodnieniu warunków dostawy i płatności;

Zamówione przez Państwa towary dostarczane są do klienta przez przedstawicieli firm spedycyjnych Dpd

koszt paczki do 30kg - 18,00 zł

Przy zamówieniu powyżej 300 zł netto do 100 km transport gratis

 

 

 

Istnieje możliwość odbioru własnego towaru z magazynu firmy w Bębnowie przy ul lipowej 19

 

W przypadku zamówienia większej ilości towaru oraz wcześniejszym uzgodnieniu z działem obsługi klienta towar dowozimy własnym transportem. Dysponujemy dwoma autami dostawczymi o powierzchni ładunkowej 10,8 oraz 12,6 m3

Formą płatności jest zapłata gotówkowa ( pobranie) przy odbiorze towaru lub dokonanie przedpłaty na konto firmy P.P.H.U MARPOL

W przypadku zamówienia realizowanego w formie przedpłaty na podstawie przesłanej Faktury Pro Forma, wysyłka zostanie zrealizowana po wpłynięciu kwoty na konto firmy P.P.H.U MARPOL

 

Zamówienia złożone po godzinie 14.00 rozpatrywane są w następnym dniu roboczym

W przypadku powstania dodatkowych kosztów transportu związanych np. z nie odebraniem towaru spowodowanym brakiem gotówki ( w przypadku płatności za pobraniem ) lub nieobecnością odbiorcy towaru w trakcie dostarczenia przesyłki, itp. koszty te pokrywa Klient.

 

Zwroty

 

Z zamówionego w naszym sklepie produktu mogą Państwo zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia.

Zwrot jest możliwy pod warunkiem, że produkt nie był używany, nie został w żaden sposób uszkodzony, jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu.

Warunkiem koniecznym do odesłania pieniędzy jest odesłanie podpisanej faktury korygującej na zwrócony towar.

Zwracany towar należy przesła na adres firmy: P.P.H.U MARPOL Bębnów ul lipowa 19 26-225 Gowarczów , oraz podać numer konta bankowego lub adres, na który mają zostać przekazane pieniądze.

Gwarantujemy zwrot wartości produktu przekazem pocztowym lub przelewem na konto. Koszty dostawy oraz odesłania do nas zamówionego towaru nie podlegają zwrotowi.

Przesyłki zwrotne wysłane za zaliczeniem nie będą odbierane.

 

Przechowywanie danych klientów

 

Informujemy, że składając zamówienie, wyrażacie Państwo zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych

Dane są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb własnych firmy  i nie będą udostępniane innym podmiotom.

 

Cennik zamieszczony na stronie www.marpol-bhp.pl nie jest ofertą w rozumieniu Prawa Cywilnego.

 

Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.