Rękawice robocze SOLVEX

Rękawice robocze SOLVEX nitrylowe 

Opakowanie zbiorcze 144 Par

Opakowanie jednostkowe 12  Par

Waga 13 Kg

8,06 PLN

Towar dostępny.

Rękawice robocze solvex nitrylowe kwasoodporne spełniające normę CE KAT. III EN 420:2003+A1:2009, EN 388:2003, EN374:2003

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rękawice robocze SOLVEX

Rękawice robocze SOLVEX

Rękawice robocze SOLVEX nitrylowe 

Opakowanie zbiorcze 144 Par

Opakowanie jednostkowe 12  Par

Waga 13 Kg

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.