Ochrona głowypowrót do kategorii

Trzy częściowy kask ochronny WALTER ABS

Opakowanie zbiorcze: 12 zestawów

Waga: 10 kg

Opakowanie jednostkowe: 1 zestaw

73,80 PLN

Towar dostępny.

Trzyczęściowy certyfikowany zestaw do ochronny głowy, słuchu i twarzy, zawierający:

- Hełm ochronny walter ABS

= Nauszniki przeciwhałasowe NTR Nahełmowe

- Siatkowa osłona twarzy NTH

Hełm ochronny z daszkiem wykonany z tworzywa ABS, wyposażony w opaskę wchłaniającą pot, pasek mocujący pod brodą, dwa gniazda do montażu dodatkowych akcesoriów (np. nauszników przeciwhałasowych NTR, osłon twarzy NTH), ośmiopunktowe mocowanie więźby i dwupunktowe mocowanie paska podbródkowego, 6 otworów wentylacyjnych, zapewniają cyrkulację powietrza,regulacja rozmiaru za pomocą pokrętła umieszczonego na pasie tylnym, zakres regulacji: 52 cm -63 cm.

PARAMETRY:

  • Hełm odporny na działanie bardzo niskiej temperatury do -30OC. Może być użytkowany w zakresie temperatur od -30°C do +50°C

  • Odkształcenie boczne LD,

  • Hełm elektroizolacyjny klasa 0 – może być stosowany do pracy przy instalacjach elektrycznych lub w ich pobliżu o napięciu nie przekraczającym 1000V napięcia przemiennego lub 1500V napięcia stałego (EN 50365:2002).

Nauszniki przeciwhałasowe na hełmowe NTR (EN 352-3 : 2002)

Czasze wykonane tworzywa ABS. Wyposażone w miękkie poduszki z pianki PU, zapewniające wygodę i wysoki komfort użytkowania oraz stalowe ramię mocujące.

Posiadają

  • obrotowe ramię mocujące – podczas spoczynku czasze nauszników można „zaparkować” na skorupie hełmu.

  • przesuwną regulację wysokości czasz przeciwhałasowych na stalowych ramionach

  • dwupoziomowe ułożenie ramion mocujących – Maksymalne przyleganie czasz do uszu zapewniające największy poziom wyciszenia uzyskujemy poprzez dociśnięcie czasz przeciwhałasowych w kierunku hełmu do momentu wystąpienia kliknięcia.

Tłumią hałasy otoczenia średnio o 29 dB

PARAMETRY:SNR =29 dB H:32dB M=26dB L=19dB

Kolor czasz nauszników w kolorze hełmu

Siatkowa osłona twarzy NTH (klasa F EN1731:2006)

Siatkowa osłona twarzy przeznaczona do indywidualnej ochrony oczu i twarzy przed zagrożeniami mechanicznymi, przed urazami, które mogą być spowodowane uderzeniami mechanicznymi lub uderzeniami latających cząstek o dużej prędkości – niska energia uderzenia (kulką 6 mm przy prędkości 45 m/s), klasa F.

Osłony przeznaczone są do montowania na hełm ochronny WalterABS typ NTC poprzez zamocowanie ich na nausznikach NTR.

Siatkowa osłona wykonana jest ze stali powleczonej tworzywem sztucznym w kolorze czarnym, uchwyt - część mocująca osłony wykonana jest z tworzywa sztucznego ABS. Wysokość daszka osłony z siatki jest regulowana.

OKRES UŻYTKOWANIA ZESTAWU: 4 LATA OD DATY PRODUKCJI

Dostępne kolory czasz hełmów i nauszników:
żółty, pomarańczowy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Trzy częściowy kask ochronny WALTER ABS

Trzy częściowy kask ochronny WALTER ABS

Opakowanie zbiorcze: 12 zestawów

Waga: 10 kg

Opakowanie jednostkowe: 1 zestaw

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.