Okulary i ochrona twarzypowrót do kategorii

Siatkowa osłona twarzy OS MESH

Opakowanie zbiorcze: 40 sztuk

Waga: 15 kg

Opakowanie jednostkowe: 1 sztuka

20,87 PLN

Towar dostępny.

Przyłbica - przeciwodpryskowa siatkowa osłona twarzy, składa się z nagłowia i siatkowej osłony mocowanej do nagłowia.

Siatkowa osłona wykonana jest ze stali, ramka otaczająca siatkę wykonana jest z tworzywa sztucznego, nagłowie wykonane jest z tworzywa ABS w kolorze żółto -czarnym.

Wysokość daszka osłony z siatki metalowej jest regulowana. Zawiasy umożliwiają odpowiednie ułożenie siatki względem twarzy, zaś pokrętła po obu stronach nagłowia ułatwiają płynność odchylenia i stabilne zamocowanie siatki.

Przyłbica posiada możliwość dopasowania nagłowia do obwodu głowy dzięki regulacji umieszczonej na pasie tylnym i nad głową.

Optymalna konstrukcja zapewnia doskonałą wytrzymałość i stabilność i odpowiedni komfort pracy.

Siatkowa osłona twarzy jest środkiem ochrony indywidualnej przeznaczonym do ochrony oczu i twarzy przed urazami, które mogą być spowodowane uderzeniami mechanicznymi lub uderzeniami latających cząstek. Chroni przed takimi zagrożeniami jak latające drewniane opiłki i wióry - doskonała do pracy w leśnictwie oraz ogrodnictwie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Siatkowa osłona twarzy OS MESH

Siatkowa osłona twarzy OS MESH

Opakowanie zbiorcze: 40 sztuk

Waga: 15 kg

Opakowanie jednostkowe: 1 sztuka

Polecane

Sklep BHP online

Odzież robocza i ochronna to niezbędne wyposażenie pracownika. Warto zadbać, by była ona najwyższej jakości i zapewniała maksimum komfortu.

Większe zakupy? Brak wolnego czasu na wyjazd do hurtowni? Z pomocą przychodzi sklep BHP online – na stronie www.marpol-bhp.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów. Decydując się na internetowy sklep BHP, online możemy przejrzeć wszystkie artykuły i bez pośpiechu dokonać wyboru. Koniec z objazdem po hurtowniach i sklepach – teraz zakupy możesz zrobić we własnym biurze lub domu. Duży wybór rozmiarów oraz zastosowanych materiałów sprawia, że każdy może dopasować odzież ochronną do potrzeb własnych i pracowników.

Sklep BHP online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie dobrą cenę i wysoką jakość

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów ochronnych. Rękawice, kaski oraz okulary to tylko część wyposażenia. Klienci naszego sklepu internetowego mogą liczyć na promocje i wyprzedaże oraz krótki czas realizacji zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz się na nasz

Newsletter
Możesz zrezygnować w każdej chwili.